Nazywam się Grzegorz Śrek

 nurkuję od 1988 roku, swoją przygodę z podwodnym światem rozpocząłem gdy miałem 15 lat. Jestem instruktorem nurkowania rodzimej federacji International Diving Federation. Federacja zrzesza profesjonalnych instruktorów nurkowania, odpowiada na zachodzące zmiany poprzez tworzenie nowoczesnego systemu szkolenia kładącego nacisk na bezpieczeństwo – zarówno samego nurka jak i środowiska naturalnego, w którym on przebywa. Na system ten składają się:

Moja oferta szkoleniowa skierowana jest dla dzieci od lat 8 do 14 lat, dla młodzieży  od 15 roku życia, dla dorosłych, a także dla osób z niepełnosprawnościami.

Poprzez synergię działań i doświadczeń dbam, by nurkowanie było konsekwentnie postrzegane jako atrakcyjna i bezpieczna forma aktywności, gdzie nacisk na bezpieczeństwo   i praktyczne umiejętności ratownicze kładziony jest na wszystkich etapach szkolenia

Osoby wchodzące dopiero w świat „Wielkiego Błękitu”, którym zależy na kompleksowej wiedzy przekazanej w efektywny i nowoczesny sposób, zachęcam do rozpoczęcia przygody z nurkowaniem lub kontynuacji swojej ścieżki nurkowej w ramach systemu szkolenia IDF.

Doświadczeni nurkowie, chcący przekuć swoją życiową pasję w zawód, który wykonywać będą pod auspicjami profesjonalnej, rzetelnej i nowoczesnej federacji mogą wziąć udział w szkoleniu instruktorskim.

IDF, w swojej deklaracji otwartości, umożliwia wstąpienie w swe szeregi również instruktorom innych federacji, którzy poddani zostaną procedurze cross-over, polegającej na unifikacji metod szkoleniowych oraz zapoznaniu ich z systemem szkolenia.

Kończąc z sukcesem kurs realizowany w ramach jednego z programów szkolenia stworzonych przez IDF uzyskujesz potwierdzenie zdobytych uprawnień w formie certyfikatu – plastikowej karty posiadającej swój indywidualny numer oraz opatrzonej znakiem wodnym – a także dożywotni dostęp do bezpłatnego panelu kursanta, po zalogowaniu do którego będziesz mógł zawsze pobrać elektroniczną wersję swojego certyfikatu. Od teraz Twoje uprawnienia będą z Tobą w dowolnym miejscu na świecie, wszędzie tam gdzie Twój laptop lub smartfon!

zapraszam na kursy !!!

Staff Instruktor IDF

Grzegorz Śrek

Potrzebujesz więcej informacji?